Lietošanas instrukcija Choco Lite

Norādījumi produkta Choco Lite lietošanai

Indikācijas un kontrindikācijas

Kā dzert novājēšanas kokteili Choco Lite

Šokolādes kokteiļa testi intensīvai un efektīvai svara zaudēšanai Choco Lite tika veikti Veselīgas uztura institūtā. Brīvprātīgie bija 1000 vīrieši un sievietes vecumā no 20 līdz 60 gadiem. Pētījuma laikā tika veiktas šādas izmaiņas:

  • nedēļu pēc norīšanas visi brīvprātīgie zaudēja svaru 7 kg,
  • Vēl pēc nedēļas brīvprātīgie zaudēja 8 kg.

Bet tas nebūt nav vienīgais veiktais pētījums. Otrās diētas laikā 30 sievietes, sadalītas divās grupās, lietoja šokolādes dzērienus. Pirmā grupa paņēma Choco Lite, bet otrā - parasto šokolādes dzērienu. Testa rezultāti bija šādi: pirmās 5 sievietes, kuras paņēma jaunumu, atvadījās no 6 kg, kamēr viņas nejutās izsalkušas, kas veicināja enerģiju un lielisku garastāvokli. Katrā dzēriena iepakojumā jūs redzēsiet sagatavošanas un lietošanas instrukcijas. Šokolādes kokteiļa uzņemšanas kurss ir no 2 nedēļām līdz vienam mēnesim. Pēc pirmā kursa jūs pamanīsit, ka jūsu figūra un veselība ir uzlabojusies. Burvju dzēriens palīdzēs jums atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, novērst iekaisumu un sistēmiski ietekmēt visus orgānus. Choco Lite iesaka vadošie uztura speciālisti Latvijā. Šokolādes kokteilim svara zaudēšanai nav blakusparādību, nav kontrindikāciju, taču to nevar izmantot šādās situācijās:

  • ja Jums ir alerģiska reakcija,
  • personiskas nepanesības gadījumā pret narkotiskajām vielām,
  • grūtniecības un zīdīšanas laikā,
  • hipertensijas gadījumā
  • nedrīkst lietot personas, kas jaunākas par 16 gadiem.

Kā izmantot rīku

Kokteilis jālieto no rīta vai pēcpusdienā, jo tam ir uzmundrinoša iedarbība. Izcila labsajūta un paaugstināts sniegums jūs pavadīs visas dienas garumā. Pāris tējkarotes pārlej ar verdošu ūdeni. Pagaidiet 30 minūtes. Šajā laikā jūs varat kaut ko ēst, jo šokolādes kokteilis netiek patērēts tukšā dūšā.

Pēc pirmā kursa veikšanas jums jāpieliek mēneša pārtraukums. Pirmajā mēnesī jūs atbrīvosities no 10 kg ar sabalansētu uzturu. Ja jums ir nepieciešams zaudēt vairāk mārciņu, vingrojiet kopā ar dzērienu. Lai to izdarītu, jums katru dienu jāvelta 30 minūtes.