Lietošanas pieredze Choco Lite

Nicole Megans Budapest pārskats par produktu lietošanu

Bundžu ar dzērienu fotoattēls, Choco Lite lietošanas pieredze

Man ir 35 gadi. Jau šajā vecumā vielmaiņa darbojas lēni. Pirms sešiem mēnešiem es svēru 90 kg un 168. augumu. Mans draugs man ieteica vietnē nopirkt šokolādes kokteili Choco Lite. Ar viņa palīdzību 2 mēnešu laikā viņa atbrīvojās no 23 kg. Vietnē pasūtīju dzērienu no ražotāja, operatori man sīki pastāstīja, kā lietot produktu, un sniedza padomus, kā to lietot. Es samaksāju pa pastu.

Par Choco Lite

Šokolādes dzēriens ir efektīvs līdzeklis svara zaudēšanai un celulīta atbrīvošanai. Tas ir ļoti veselīgs dzēriens, kas satur daudz barības vielu un vitamīnu. Produkts nav uztura bagātinātājs, tas ir izgatavots, pamatojoties uz dabīgiem cukura aizstājējiem, kas ir pilnīgi nekaitīgi diabēta slimniekiem. Es izlasīju šo informāciju ražotāja oficiālajā vietnē.

Fotoattēli pirms un pēc svara zaudēšanas, Choco Lite lietošanas pieredze

Jums arī jāpasūta preces no uzticamiem piegādātājiem, jo tirgū ir daudz viltojumu. Jums jāieņem kokteilis pēc ēšanas vai no rīta pirms brokastīm. Dažas tējkarotes jāatšķaida ar 200 ml ūdens. Dzērienam jābūt tumši brūnai krāsai ar patīkamu šokolādes aromātu.

Lietojumprogrammas rezultāti

Mana pieredze ar šokolādes kokteiļa lietošanu ir tikai pozitīva. Terapijas kurss ir mēnesis ar nelielu pārtraukumu. Es svēru 90 kg, kokteiļa ņemšanas laikā mēnesī zaudēju 12 kg. Tauki no vidukļa ir ievērojami pazuduši, ādas stāvoklis ir uzlabojies. Vakaros nodarbojos ar ūdens aerobiku. Es jūtos lieliski, man ir labs garastāvoklis, es jūtu vieglumu visā ķermenī. Esmu apmierināta ar rezultātu un iesaku to visiem!