Efektīva un populāra diēta Sešas ziedlapiņas

Zivju ēdieni - pirmās dienas diēta 6 ziedlapiņas no Annas Johansones

Zviedru uztura speciālistes Annas Johansones izstrādātā 6 ziedlapiņu diēta ir kļuvusi populāra visā pasaulē. Tikai dažu dienu laikā tas ļauj atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, nekaitējot veselībai.

Pamatprincipi

6 ziedlapiņu monodiētu izstrādāja Anna Johansone, profesionāla uztura speciāliste no Zviedrijas, un tā nav balstīta uz populāriem stereotipiem, bet gan uz specializētām zināšanām par cilvēka ķermeņa uzbūvi, ķīmiju, bioķīmiju utt. Turklāt diētas autore neslēpj savas darbības principus un skaidro, kāpēc šis režīms ļauj ātri atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Īsāk sakot, diētas pamatā ir atsevišķa uztura princips. Un spēles elements, kas deva diētai nosaukumu, palīdz nepalaist vaļā. Uzzīmējiet skaistu ziedu no sešām ziedlapiņām, no kurām katra atbildīs vienai no diētas dienām. Katras dienas beigās noraujiet ziedlapiņu, tādējādi tuvojoties lolotajam mērķim.

Sešu ziedlapu diētas otrā diena svara zaudēšanai ir dārzeņi

6 ziedlapu diētas būtību var samazināt līdz šādām galvenajām īpašībām:

 • Bāzes ilgums ir sešas dienas. Ja vēlaties, varat atkārtot citu ciklu, sākot no pirmās dienas.
 • Ietver sešas vienas dienas monodiētas.
 • Sešu dienu laikā jūs varat atbrīvoties no dažām papildu mārciņām.
 • Tās veidotājs iesaka diētas kursu atkārtot 1-2 reizes gadā.
 • Ievērojot šādu diētu, mēs nezaudējam muskuļu masu. Pazuduši tikai tauki.
 • Jūs nevarat ievērot diētu grūtniecības un zīdīšanas laikā, ja ir alerģija pret tā sastāvdaļām. Kuņģa-zarnu trakta slimību klātbūtnē vispirms jākonsultējas ar speciālistu.

Annas Johansones 6 ziedlapiņu diēta, kā jau minēts, sastāv no sešām monodiētām, kas seko viena otrai skaidrā secībā: olbaltumvielas mijas ar ogļhidrātiem. Uztura speciāliste apgalvo, ka tieši tas liek organismam aktīvi sadedzināt ķermeņa taukus.

Vārīta vistas krūtiņa trešajai diētas dienai 6 ziedlapiņas

Jūs nevarat mainīt "ziedlapiņas" vietām. Vispirms seko zivju diēta, tad dārzeņu diēta, tad vistas gaļa, graudaugi, biezpiens un augļi. Katra diēta ilgst tieši vienu dienu. Septītā diena var būt atkārtota cikla sākums vai, gluži pretēji, iespēja atpūsties. Un kāds šajā dienā dod priekšroku bada streikam, tādējādi nostiprinot svara zaudēšanas rezultātus.

Diētas autore apgalvo, ka tā būs efektīva absolūti katram cilvēkam neatkarīgi no viņa individuālajām īpašībām, jo tās efektivitātes pamatā ir vispārējā gremošanas fizioloģija. Katru dienu jūs ēdat viena veida pārtiku, tādējādi izvairoties no kaitīgām un smagām kombinācijām. Tas jau veicina efektīvu cīņu pret lieko svaru.

Anna Johansone arī uzstāj, ka īslaicīgas mazkaloriju monodiētas ir efektīvs veids, kā zaudēt svaru. Turklāt viena diena viņiem ir optimālais ilgums. Ķermenis, izjūtot stresu, smeļas enerģiju no tauku nogulsnēm. Un tas ir tieši tas, kas mums vajadzīgs. Ja monodiēta ir ilgstoša, tā zaudē savu efektivitāti, jo organisms tai pielāgojas.

Uztura speciāliste Anna Johansone ziņo, ka organisms sāk zaudēt taukus līdz pirmās diētas dienas vidum. Tādējādi vienā dienā mums vajag 0, 5-1 kg, kas ir diezgan labs rezultāts. Bet ir ļoti svarīgi nemainīt monoziedlapiņu diētu secību. Tikai zviedru speciālista piedāvātā secība ļauj organismam likvidēt tauku rezerves, neciešot no enerģijas bada.

Kam paredzēta 6 ziedlapiņu diēta?

6 ziedlapu diētas ceturtajā dienā jums ir jālieto dažādi graudaugi.

Sešu ziedlapu diēta palīdz zaudēt svaru absolūti ikvienam. Tas ir īpaši efektīvs svara zaudēšanai pēc brīvdienām, jo ir efektīva izkraušana. Ja vēlaties ātri un droši notievēt, varat pievērst uzmanību Annas Johansones piedāvātajai metodei.

Diētai ir maz kontrindikāciju, taču tās joprojām pastāv. Jums nevajadzētu to ievērot grūtniecības un zīdīšanas laikā, alerģiskas reakcijas uz kādu no piedāvātajām uztura sastāvdaļām, kā arī kuņģa-zarnu trakta slimībām.

Gaidāmie rezultāti

Pamatojoties uz atsevišķa uztura principu, 6 ziedlapiņu diēta veicina pareizu gremošanas orgānu darbību, kurā tie neuzkrāj liekos taukus. Vienmuļa ikdienas diēta nodrošina ātru svara zudumu un neatstāj nekādu izredžu liekajiem kilogramiem.

Ja stingri ievērosit visus diētas veidotāja ieteikumus, tad diētas dienā atkāpsies 500-800 grami svara. Tādējādi visas 6 dienas tas var aizņemt līdz pieciem kilogramiem atkarībā no sākotnējā svara. Pēc noteikta laika, ja vēlas, sešu dienu diētu var atkārtot.

Diētas izvēlne

Mazkaloriju biezpiens - 6 ziedlapu diētas piektās dienas pamats

6 ziedlapiņu kumelīšu diēta neparedz īpašus ierobežojumus patērētā ēdiena daudzumam, bet katru dienu būs monodiēta, kuras pamatā ir konkrēts produkts. Tādējādi mēs sēdēsim uz sešām monodiētām pēc kārtas, pārmaiņus uzņemot olbaltumvielas un ogļhidrātus. Šeit ir diēta:

 • Pirmā diena, zivis. Pirmajā dienā jūs varat ēst jebkuru zivi, kas pagatavota bez taukiem. Sautē, uzvāra, cep, pievieno sāli un garšvielas. Ir atļauts lietot zivju zupas un buljonus bez graudaugiem un kartupeļiem. Šī diena piesātina organismu ar noderīgām taukskābēm un olbaltumvielām, kuras organismā viegli uzsūcas. Turklāt zivs ir maz kaloriju un labi piesātinās, tāpēc jūs necietīsit no bada.
 • Otrā diena, dārzeņi. Šajā dienā jūs varat ēst jebkurus dārzeņus. Tie var būt neapstrādāti, var arī vārīt, sautēt, cept. Ir atļautas dārzeņu sulas. Var izmantot sāli un ne pārāk asas garšvielas. Šajā dienā jūs patērēsiet ļoti maz kaloriju, un ķermenis aktīvi sadedzinās ķermeņa taukus.
 • Trešā diena, vista. Trešās dienas pamatā būs vistas gaļa, ko var vārīt, sautēt, cept, garšot ar garšvielām. Šajā dienā organisms būs arī piesātināts ar olbaltumvielām. Vistas gaļas proteīns nevar nogulsnēties taukos, bet tas aktīvi piedalās muskuļu veidošanas procesā.
 • Ceturtā diena, graudaugi. Ceturtajā dienā jums vajadzēs ēst visu veidu graudaugus, graudaugus, graudus. Atļauts pāris maizes, šķiedras, klijas. Atkal notiek atgriešanās pie ogļhidrātiem, un ķermenis, ņemot vērā to, atkal sāk sadedzināt taukus. Pēc tam, kad visas dienas garumā būsiet ēdis vistas gaļu, graudu bāzes ogļhidrāti, kas to aizstāj, tiks izmantoti, lai papildinātu aknu glikogēna krājumus, un ķermeņa tauki tiks izmantoti enerģijas atjaunošanai.
 • Piektā diena, biezpiens. Zema tauku satura biezpiens ir viens no iecienītākajiem produktiem svara zaudēšanas diētā. Tas ir maz kaloriju, daudz olbaltumvielu, minerālvielu un aminoskābju, kas palīdz nodrošināt efektīvu svara zudumu. Biezpiena proteīns ir viegli sagremojams. Šajā dienā saņemtās sastāvdaļas tiks izmantotas līdzsvara uzturēšanai organismā, un enerģija tiks smelta no nīstajiem taukiem. Dienas laikā ēdiet zema tauku satura biezpienu, ir atļauts arī kefīrs un piens.
 • Sestā diena, augļaina. Augļi ir ne mazāk garšīgi kā kūkas un šokolāde, un daudz veselīgāki par šiem figūru apdraudošajiem saldumiem. Šī gardā diētiskā diena piesātinās organismu ar vērtīgiem saliktajiem ogļhidrātiem, kuru sagremošanai būs nepieciešams daudz enerģijas. Jūs varat izmantot jebkuru augļu svaigu, žāvētu vai ceptu. Lai uzlabotu to garšu, varat izmantot garšvielas: kanēli, vanilīnu, citrona miziņu.

Diēta ir paredzēta sešām dienām, bet, ja vēlaties, varat tai veltīt vēl vienu, septīto dienu. Jūs varat padarīt to baltu. Un, ja jums ir nosliece uz radikāliem risinājumiem, jūs varat veikt smagu izkraušanu, dienas laikā izmantojot tikai ūdeni. Bet tas nav obligāti.

Izkāpšana no diētas

Diēta 6 ziedlapiņas noslēdzas ar gardu augļu dienu

Lai saglabātu sasniegtos rezultātus, ir svarīgi pareizi atteikties no 6 ziedlapiņu diētas. Ir nepieciešams pakāpeniski pāriet uz parasto diētu. Jūs varat vienkārši turpināt ēst pārtikas produktus no uztura, apvienojot tos savā starpā. Diētas kaloriju saturs jāpalielina pakāpeniski, palielinot to līdz 1400-1800 kilokalorijām dienā.

Un pēc diētas ir vērts veidot diētu uz kvalitatīviem un ķermenim veselīgiem produktiem. Ekspertu izpratnē tā ir liesa gaļa un zivis, veseli graudi, augļi un dārzeņi. Dzeriet pietiekami daudz ūdens. Bet saldu, treknu un cieti saturošu pārtiku vajadzētu ierobežot. Tas attiecas uz visiem, kas seko figūrai, pretējā gadījumā jūs vienkārši anulēsit jebkuras diētas rezultātus.

Annas Johansones piedāvātā metode ir brīnišķīgs veids, kā atbrīvoties no pāris liekajiem kilogramiem bez stresa, depresijas un enerģijas zuduma. Diētas apraksts 6 ziedlapiņas mums piedāvā ļoti vienkāršu ēdienkarti, kas, pateicoties sava veida spēlei ar krāsainām ziedlapiņām, palīdzēs viegli un jautri pietuvoties sapņu figūrai.